POZOR, POZOR NOVÉ STRÁNKY

https://kutcher-chan.webnode.cz/

 

Máme nové stránky a zatím se nám nepodařilo přesměrování na naší adresu www.parsonrussell.cz, proto se nyní prosím podívejte na zbrusu-nové stránky 

 

 

V naší chovatelské stanici "Kutcher-Chan" máme tyhle dračí pejsky již 20. let.  Jsou to mrštní, mírumilovní a "pobláznění" teriéři. Mají obrovská srdce, protože to, co všechno dělají pro své páníčky, dokáže jen málokterý pes.

My toto úžasné  plemeno používá největším dílem na práci. Pejsky to moc baví tak proč ne?? Můžeme se chlubit množstvím mysliveckých zkoušek, které naši Russlíci zvládají jedna dvě (i když, nemyslete si, je to s nimi také dřina a mnoho hodin strávených trénováním, cvičením, aportováním a jínými aktivitami).

Pejsci milují vodu, lesy, pole, hory.. Nejlepší je pro ně běhání, čenichání a lezení do různých nor. Co ale opravdu milují, je zelená barvy, takže jakmile vidí "zelený mundur" mohou se přetrhnout a poprat o místo, kdo z nich půjde s páníčkem do lesa.... :-) Samozřejmě jim nedělá ani problém teplý gauč, ve kterém se rádi "peleší" - no prostě mazlové, jak mají vypadat..

 

 

 

 https://kutcher-chan.webnode.cz/

            KEN Ritakim x CHERY Kutcher-Chan

 

            Více tady...  https://kutcher-chan.webnode.cz/puppies/